ارکان جشنواره دوره سوم

 

سومین دوره­ ی اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، در دو برنـامه افتـتاحیه و اختتـامیه مورخ ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۶ و ۸ اردیبهشـت ماه ۱۳۹۷ برگزار شد. افتتاحیه آن تحـت عنوان کارگاه آموزشـی برندسازی رهبری در سازمان در محل سالن شهید همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و اختتامیه با رویکرد پایدارسازی کسب و کارها در تالار وزارت کشور به اجرا درآمدند.رئیس شورای دوره سوم اجلاس، دکتر حسین ساسانی، رییس کمیته توسـعه پایـدار فرهـنگسـتان علـوم جمـهوری اسـلامی ایـران و دبـیر دوره، رضـا خـوش­ دامـن، دبیـر انجـمن مدیریــت اجـرایی ایـران بـودنـد. شورای سیاسـت­گذاری آن همـچـون ادوار گذشـته، پــس از انجـام مکاتبـات لازم از نماینـدگان سـازمان­ های حاکمـیتی (وزارتخانه ­ها، مجـلس، سازمان­ های دولتـی و وابسته به دولت)، سازمان­ های مردم نهاد، مراجـع علمـی و دانشگاهی، صاحب­نظران و چهره­ های سرشناس ملی تشکیل گردیده بود. کمیته علمی این دوره، متخصصین علم مدیریت از انجمن مدیریت اجرایی ایران بودند.

  • سخنرانان

 افتتاحیه دوره سوم (کارگاه برندسازی رهبری در سازمان):

  1. دکتر خان­م محمدی (مدیرکل آموزش وزارت صنعت، معدن و تجارت)
  2. دکتر حسین ساسانی (رئیس کمیته توسعه پایدار فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران)
  3. دکتر اسماعیل سعادت فرد (عضو هیأت مدیره انجمن مدیریت اجرایی ایران و فارغ ­التحصیل دکترای علوم مدیریت از دانشگاه بوردو فرانسه)
  4. دکتر دیاکو نوروزی (استاد برجسته بین المللی در زمینه بازاریابی و مدیریت کسب و کار MBA & DBA)
  5. دکتر فرزاد مقدم (استاد دوره های مدیریت تبلیغات و مدیریت برند)
  6. مهندس نیما کیمیایی (مدرس دوره­ های MBA و DBA)

اختتامیه دوره سوم (با رویکرد پایدارسازی کسب و کارها):

  1. رضا خوش ­دامن (دبیر انجمن مدیریت اجرایی ایران)
  2. دکتر برات قبادیان (معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت)
  3. مهندس غلامرضا شافعی (رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران)

پانل علمی اجلاس: چالش ­ها و راه کارهای پایدارسازی کسب و کارها

رئیس پانل: دکتر حسین ساسانی (رئیس کمیته توسعه پایدار فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران)

اساتید پانل:

* مهندس محمد مهدی راسخ (عضو هیأت نمایندگان و دبیرکل اسبق اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران)

* دکتر پیمان مولوی (مدیر سابق یورو اینوست Euroinvest)

* مهندس آرمان خالقی (قائم مقام دبیرکل و عضو هیأت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت ایران)

* دکتر ژما جواهری­ پور (مشاور معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست)

* میثم هاشم ­خانی (اقتصاددان و دانش ­آموخته مهندسی و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف)

  • مشارکت­ کنندگان دوره سوم:
۱- بانک پاسارگاد ۲- بانک پارسیان ۳- بانک توسعه تعاون
۴- شرکت فرآوری مواد معدنی ایران ۵- شرکت سرمایه­ گذاری مسکن پردیس ۶- شرکت لوله و ماشین ­سازی ایران
۷- شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک ۸- شرکت هلیکوپتری ایران ۹- سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی
۱۰- شرکت فرش عرش ۱۱-شرکت بین­ المللی ساروج بوشهر ۱۲- شرکت نفت پارس
۱۳- شرکت مواد مهندسی مکرر ۱۴- شرکت داده­ ورزی فرادیس البرز ۱۵- شرکت سیمان مازندران
۱۶- شرکت دخانیات ایران ۱۷- بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نیکان ۱۸- شرکت سرمایه­ گذاری صنایع شیمیایی ایران
۱۹- شرکت کالسیمین ۲۰- کارخانجات تولیدی توس چینی ۲۱- شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری سینا
۲۲- شرکت دشت مرغاب (یک و یک) ۲۳- شرکت صنعتی و بازرگانی صحت ۲۴- شرکت عمران و توسعه فارس
۲۵- شرکت فرهنگی ورزشی سایپا ۲۶- شرکت آب و فاضلاب منطقه ­ای لرستان ۲۷- هلدینگ قادی (ژئو شبکه پارسیان)
۲۸- گروه شرکت­های مجریان ۲۹- شرکت سبزی ایران (سبزان) ۳۰- خانه مد زهدی
۳۱- شرکت سپیدآفرینان توس ۳۲- شرکت پمپ­ سازی نوید سهند ۳۳- گسترش خدمات آتیه ­اندیشان سپهر شرق
۳۴- شرکت نگین رز سپاهان ۳۵- شرکت فروشگاه ­های زنجیره­ای شاپرک ۳۶- شرکت ایران اگزوز
۳۷- شرکت حساب رایان (محاسبان) ۳۸- شرکت سام گروه آتی ۳۹- شرکت بازرگانی نجد
۴۰- شرکت خدمات اداری-رفاهی، گردشگری کارکنان شهرداری مشهد ۴۱- شرکت توسعه ارتباطات کیمیا تجارت
۴۲- شرکت تله کابین توچال ۴۳ – شرکت صنایع چوب آسیاگستر ساج ­آسا ۴۴- شرکت فروغ آریا گستر
۴۵-بازار مبل خلیج فارس ۴۶- گروه صنعتی صاب ۴۷- شرکت صنعت چوب ثمین
۴۸-شرکت آرمان حامی قشم ۴۹- شبکه بازاریابان مستقیم دمن DMN ۵۰- گروه تبلیغاتی تجاری نمای من
۵۱- درمانگاه تخصصی پوست و مو پرنسا ۵۲- شرکت تولیدی مبلمان سکویا ۵۳- شرکت رفاه­ گستر پزشکان